lar

O nás:

Ako rodičia prvorodeného syna sme sa od jeho narodenia začali zaujímať a hľadali alternatívu zdravej a kvalitnej detskej stravy. Ked som mu varila zo surovin z babkinej zahrady, nemusela som citat ziadne etikety, ani rozmyslat, ci je to zdrave. Ale ked som hladala alternativu v obchodoch, moznosti boli dost obmedzene.

Malý výber a nedostatok kamenných predajní s detskou stravou nás viedli k vytvoreniu konceptu a miesta kde rodič a dieťa nájdu chutné, kvalitné, originálne, poctivé, nezávadné potraviny v rôznych formách dennej, ako aj, vecernej stravy a výživy a týmto spôsobom spestria jedálniček a kvalitu stravovania pre tých najmenších. V obchodíku Macík nájdete detskú stravu, výživu, kozmetiku a doplnky, s dôrazom na pôvod, kvalitu, bez chemických, konzervačných a umelých látok či prísad.

Kvalita jedla, hlavne v rannom veku, je to najmenej čo vieme spraviť pre našich najdrahších a poskytnúť im tak pevný základ do ich vývoja a zdravej budúcnosti života.

Verim, ze spolu najdeme dalsie dobroty, pomocky, aktivity, nasim detom zdraviu prospesne. Som otvorena vsetkym dobrym napadom a spolupraci. A ak este stale niekto pochybuje, MAMA urcite nie.

Lebo MAMA VIE...